Krmivo pro kočky, Dibaq a.s.

Popis produktu:

Krmivo pro kočky je součástí výživového programu Fitmin. Granule Fitmin v kombinaci se šťavnatými kapsičkami Fitmin představují ideální spojení pro výživu kočky se zaměřením na její zdraví. Dalším sortimentem je krmivo pro kočky značky Dibaq.

Doplňující informace:

Krmivo pro kočky značky Fitmin v superprémiové kvalitě je mimořádně chutné, obsahuje vysoký podíl bílkovin a tuků živočišného původu. Krmivo pro kočky značky Fitmin má pozitivní vliv na imunitu, zdraví zubů, kůže, srsti a močového systému. Pestré surovinové složení je základem optimální živinové hodnoty.

Výživový program Fitmin pro kočky, zahrnující granule a kapsičky, vychází z běžného chování majitelů koček, kteří kombinují suché a mokré krmivo, aby dopřáli své kočce chutnou a pestrou stravu. Fitmin = kombinovaná výživa, která spojuje výhody a eliminuje nedostatky obou druhů krmiv. Výživový systém Fitmin pro kočky je svojí optimální denní dávkou a pestrým surovinovým složením tím správným řešením pro zdraví Vaší kočky. Krmivo pro kočky značky Dibaq zahrnuje spektrum výrobků, pokrývající různé potřeby koček ve vazbě na jejich věk nebo aktuální fyzickou kondici. Krmivo pro kočky značky Dibaq je vyráběno podle ověřených španělských receptur. V krmivech značky Dibaq je obsažen koncept OVN, který poskytuje optimálně vyváženou hladinu vitamínů rozpustných ve vodě i v tucích. Krmivo pro kočky je doplněno vybranými bylinami, působícími na podporu trávení, chutnosti a stimulujícími celkovou harmonizaci organismu zvířat.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Dibaq a.s.

Adresa společnosti:

Dibaq a.s.
Helvíkovice 90
Žamberk
564 01

internet:

www.dibaq.cz

Kontaktní osoby:

Ing. Michal Kabelka
marketingový a obchodní ředitel
Tel.: +420 460 000 180


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina, ruština
Kontaktní formulář >>

Ing. Tamara Šimková
marketingový manager
Tel.: +420 460 000 180


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Krmivo pro kočky Krmivo pro kočky Krmivo pro kočky Krmivo pro kočky Krmivo pro kočky

Parametry

Název produktu: Krmivo pro kočky
Značka produktu: Fitmin, Dibaq
Místo původu: Česká republika
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.