Krmivo pro psy, Dibaq a.s.

Popis produktu:

Krmivo pro psy značky Fitmin je součástí výživového programu Fitmin. Krmivo pro psy značky Fitmin v superprémiové kvalitě pokrývá individuální potřeby psa s ohledem na jeho věk, velikost, kondici a životní styl. Dalším sortimentem je krmivo značky Dibaq.

Doplňující informace:

Nová, moderní receptura krmiva pro psy značky Fitmin vyniká vysokou chutností, garantovanou čerstvým masem, a vysokým podílem kvalitních bílkovin. Krmivo pro psy značky Fitmin obsahuje optimální podíl prebiotik a přírodních antioxidantů, které zajistí podporu imunitního systému a pohodové trávení.

Krmivo pro psy značky Fitmin respektuje fyziologické odlišnosti psů v každé fázi života a splňuje veškeré nároky na výživu vzhledem k jejich aktuální kondici. Komplexnost výživového programu podtrhuje unikátní řada výživových doplňků, zaměřená na speciální nároky jednotlivých psů. Široká paleta produktů značky Fitmin umožňuje bezpočet vzájemných kombinací a nabízí řešení výživy na míru každému psovi. Krmivo pro psy značky Dibaq zahrnuje spektrum výrobků, které pokrývají různé potřeby psů v návaznosti na jejich velikost, věk a aktuální fyzickou kondici. V krmivech značky Dibaq je obsažen koncept OVN, který poskytuje optimálně vyváženou hladinu vitamínů rozpustných ve vodě i v tucích. Krmivo pro psy je doplněno vybranými bylinami, působícími na podporu trávení, chutnosti a stimulujícími celkovou harmonizaci organismu zvířat.

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
Dibaq a.s.

Adresa společnosti:

Dibaq a.s.
Helvíkovice 90
Žamberk
564 01

internet:

www.dibaq.cz

Kontaktní osoby:

Ing. Michal Kabelka
marketingový a obchodní ředitel
Tel.: +420 460 000 180


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina, ruština
Kontaktní formulář >>

Ing. Tamara Šimková
marketingový manager
Tel.: +420 460 000 180


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Krmivo pro psy Krmivo pro psy Krmivo pro psy Krmivo pro psy Krmivo pro psy

Parametry

Název produktu: Krmivo pro psy
Značka produktu: Dibaq, Fitmin
Místo původu: Česká republika
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.